تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی و به طور دقیق تر تبلیغات اینستاگرام چیست و چرا به آن نیاز دارید؟ شما ممکن است به یاد داشته باشید که سال ها پیش پیدا کردن افرادی که مطالب شما را دوست دارند بسیار راحت تر بود. این روزها ، رقابت شدید است و محتوای زیادی وجود دارد که مردم می توانند به آن ها توجه کنند. این بدان معناست که نه تنها شما باید محتوایی خاص را ارائه کنید تا از رقبا متمایز شود ، بلکه باید اطمینان داشته باشید که مردم با این محتوا درگیر می شوند. با فرض اینکه محتوای عالی هم ایجاد کرده باشید ، اما اگر لایک و اظهار نظر و در واقع کامنت زیادی دریافت نکنید ، چرا شخص دیگری باید آن را لایک کند ؟

اینستاگرام در حال حاضر بیش از 1000 میلیون کاربر فعال دارد. با این حال ، این تنها یک آمار چشمگیر نیست : اینستاگرام همچنین دومین شبکه اجتماعی پرکاربرد (بعد از فیس بوک) و سریعترین شبکه اجتماعی در حال رشد در سال های اخیر می باشد. امروزه تبلیغات اینستاگرام برای اکثر شرکت ها ضروری است چرا که می تواند تاثیر بسزایی بر روی کسب و کارها داشته باشد.

طبق آمارها ، بیش از 30 تا 50 میلیون کاربر اینستاگرام در ایران هستند که قطعا انتظار می رود این تعداد بسیار بیشتر نیز بشود.
بیش از 40 میلیارد عکس در اینستاگرام آپلود شده است.
حدود 59٪ از کاربران اینترنت 18 تا 29 ساله و حدود 33٪ از کاربران اینترنت 30-49 ساله از اینستاگرام استفاده می کنند.
بدون شک اینستاگرام به مکانی مناسب برای کشف مطالب جدید تبدیل شده است: مقالات ، فیلم ها ، تصاویر دوستان ، زندگی روزمره افراد مشهور ، پست های برندها و غیره.
تبلیغات اینستاگرام به شما امکان می دهد کمپین هایی متناسب با نیازهای کسب و کار خود ایجاد کنید و از آن ها به فروش بیشتری دست پیدا کنید.
با چنیناعداد و ارقامی ، بدیهی است که تبلیغات اینستاگرام برای دستیابی به بازار هدف شما و بهبود اهداف تجاری ، فروش و آگاهی از مارک تجاری ، امری ضروری محسوب می شود.

تبلیغات اینستاگرام چیست و چرا باید از آن استفاده کنم؟

تبلیغات اینستاگرام راهی برای تبلیغ شرکت ها از طریق عکس و محتوای تصویری در اینستاگرام است. روش های مختلف زیادی برای ایجاد این کمپین ها وجود دارد ، موضوعی که در پاراگراف های بعدی با طور مفصل در مورد آن بحث خواهیم کرد.

راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام شما را ملزم به داشتن یک حساب تبلیغاتی در فیس بوک می کند. اگر قبلاً از فیس بوک برای اهداف تبلیغاتی استفاده کرده اید، می توانید از همان طریق از این سرویس استفاده کنید.

چه نوع تبلیغاتی در اینستاگرام وجود دارد و کجا نشان داده می شود؟

اگرچه تبلیغات اینستاگرام مانند تبلیغات سایر شبکه های اجتماعی است ، اما همه آنها با یک روش عمل نمی کنند. بنابراین ، مهم است که شما درک کاملی از مفاهیم اساسی قبل از شروع یک کمپین داشته باشید. تبلیغات اینستاگرام در فید کاربرانی که انتخاب کرده اید ظاهر می شود تا جزئی از مخاطبان هدف شما باشد. این پست ها به وضوح با عنوان “Sponsored” مشخص می شوند. به منظور تصمیم گیری در مورد نمایش آگهی تبلیغاتی معیارهای انتخاب ، براساس پیشنهادات و ارتباط کاربر ، دنبال می شوند.

علاوه بر این ، مهم است که با انواع مختلف تبلیغات اینستاگرامی که در دسترس شما است آشنا شوید. بسته به اهداف کسب و کار شما ، ممکن است برخی از تبلیغات از سایر موارد دیگر برای کسب و کار شما مفیدتر یا مرتبط تر باشند:

تبلیغات تصویری

همانطور که از نام آن پیداست ، این تبلیغات تبلیغاتی هستند که شامل یک عکاس می شوند. جنبه بصری اینستاگرام بسیار مهم است و به لطف رابط پلتفرم اینستاگرام ، هر تصویری می تواند به یک فرمت بسیار جذاب تر تبدیل شود.

تبلیغات ویدیویی

اگر می خواهید یک تجربه کاربری کامل به مخاطبان هدف خود ارائه دهید ، تبلیغات اینستاگرام ویدیویی گزینه ای خارق العاده است. تبلیغات ویدیویی دقیقا مانند تصویری هستند ، اما همانطور که از نام آن پیداست ، به جای تصویر ، یک ویدیو به مخاطبین هدف نشان داده می شود.

Engage User

تبلیغات متوالی

اگر نیاز دارید که تعداد مشخصی از محصولات خود را در معرض دید کاربران هدف خود قرار دهید تبلیغات متوالی و در واقع کالکشن مانند اینستاگرام می تواند به شما در این مورد کمک کند و در واقع با یک تیر چند نشان خواهید زد.

نقش تبلیغات اینستاگرام بر روی پیج شما

این موضوع دقیقا جایی است که بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات اینستاگرام وارد می شود. تبلیغات اینستاگرام یک راه عالی برای افزایش مشارکت کاربران می باشد و داشتن یک تیم متخصص می تواند موفقیت را برای شما تضمین کند. افراد متخصص می دانند که به چه مواردی نیاز می باشد تا افراد به پیج شما بیایند و پیج شما را رشد دهند. به عبارت ساده ، تبلیغات اینستاگرام تنها راه پیشروی در شبکه های اجتماعی است – در غیر این صورت ، شاهد افت فعالیت پیج خود خواهید بود. بعلاوه ، شما هر روز ساعت های طولانی برای ایجاد تعامل و درگیری ندارید !!

شرکت هایی مانند فالوورسل خدمات ابزارهای لازم را برای ایجاد درگیری و تعامل در شبکه های اجتماعی دارند و این کار را به بهترین شکل انجام می دهند. دیگر لازم نیست نگران این باشید که چه کسی محتوای شما را می بیند ، زیرا با یک سرویس بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات اینستاگرام ، تنها افراد و مخاطبین هدف شما تبلیغات شما را خواهند دید. تبلیغ کردن برای افرادی که تمایلی به موضوع کسب و کار شما ندارند کار غیر منطقی می باشد و در واقع احتمال اینکه به شما نیز بپیوندند بسیار پایین می باشد.

تیم و کادر مجرب فالوورسل در راستای کمک به شما عزیزان در بهبود فعالیت پیج های خود پکیج های بازاریابی و در واقع تبلیغاتی اینستاگرامی متفاوتی نسبت به نیازهای شما ارائه می کند که می تواند به رشد پیج های شما کمک باورنکردنی کند. اگر تابحال از تبلیغات اینستاگرام برای برند و یا کسب و کار خود استفاده نکرده اید با استفاده از پکیج های تبلیغاتی اینستاگرام فالوورسل این شانس را به تجارت و کسب و کار خود بدهید و از نتایج آن شگفت زده شوید. در صورت وجود هرگونه سوال و یا مشاوره در مورد بازاریابی شبکه های اجتماعی و تبلیغات اینستاگرام با مشاوران فالوورسل در ارتباط باشید.